Marco - kominki

Edilkamin
 1. Folk
  
  Nazwa wkładu: Folk

  Nowy, pełen uroku piecyk wolnostojący Edilkamin: front i drzwiczki wykonano z żeliwa, natomiast palenisko jest żeliwne. Boki z ceramiku w kolorach bordowym lub jasno brązowym, górna płyta stalowa.

  Więcej: Folk
 2. Dama
  
  Nazwa wkładu: Dama

  rustykalny piecyk w obudowie ceramicznej o ciekawym wzorze. Dostępne kolory to bordowy i kremowy.

  Więcej: Dama
 3. Venere
  
  Nazwa wkładu: Venere

  rustykalny piecyk o doskonałych parametrach, dostępny w kolorach bordowym i kremowym

  Więcej: Venere
 4. Erika
  
  Nazwa wkładu: Erika

  mały i niezwykle zgrabny piecyk opalany drewnem o przystępnej cenie, dostępny w różnych wersjach kolorystycznych obudowy: bordowy, beż, terakota oraz steatyt

  Więcej: Erika
 5. Ninfa
  
  Nazwa wkładu: Ninfa

  Elegancki, rustykalny piecyk z okładziną ceramiczną o oryginalnym wzorze, w dwóch kolorach do wyboru: bordowym i beżowym. Ozdobi każde pomieszczenie. W górnej częsci żeliwna płyta do podgrzewania potraw.

  Więcej: Ninfa
 6. Dafne z piecem
  
  Nazwa wkładu: Dafne z piecem

  Pełen uroku piecyk z okładziną ceramiczną o oryginalnym wzorze, w dwóch kolorach do wyboru: bordowym i miodowym. Ozdobi każde pomieszczenie. W górnej części piekarnik do przygotowyania aromatycznych potraw.

  Więcej: Dafne z piecem
 7. Dafne
  
  Nazwa wkładu: Dafne

  Pełen uroku piecyk z okładziną ceramiczną o oryginalnym wzorze, w dwóch kolorach do wyboru: bordowym i miodowym. Ozdobi każde pomieszczenie. W górnej częsci płyta do podgrzewania potraw. Dostępna także wersja z nadstawką.

  Więcej: Dafne
 8. Miss
  
  Nazwa wkładu: Miss

  Zgrabny, kompaktowy piecyk o stalowym korpusie. Obudowany okładziną z ceramiki w kolorach waniliowym lub ochra.

  Więcej: Miss
 9. Mariu
  
  Nazwa wkładu: Mariu

  Piecyk o nowoczesnej stylistyce w okładzinie ceramicznej w kolorach miodowym lub bordowym. Dostępna także wersja z bokami stalowymi.

  Więcej: Mariu
 10. Elf z piecem
  
  Nazwa wkładu: Elf z piecem

  Rustykalny piecyk w okładzinie ze steatytu. Korpus stalowy, palenisko wyłożone płytami żeliwnymi. Wersja z nadstawką w formie piekarnika do przygotowywania aromatycznych potraw.

  Więcej: Elf z piecem
 11. Elf
  
  Nazwa wkładu: Elf

  Rustykalny piecyk w okładzinie ze steatytu. Górna płyta przystosowana do podgrzewania potraw. Dostępna także wersja z nadstawką w formie piekarnika.

  Więcej: Elf
 12. Gloria z piecem
  
  Nazwa wkładu: Gloria z piecem

  Rustykalny piecyk w ceramicznej okładzinie: stalowy korpus, żeliwne palenisko i front. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: beżowym i bordowym. Wersja z nadstawką w formie piekarnika.

  Więcej: Gloria z piecem
 13. Gloria
  
  Nazwa wkładu: Gloria

  Rustykalny piecyk w ceramicznej okładzinie: stalowy korpus, żeliwne palenisko i front. Górna płyta przystosowana do podgrzewania potraw. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: beżowym i bordowym. Dostępna także wersja z nadstawką w formie piekarnika.

  Więcej: Gloria
 14. Asia
  
  Nazwa wkładu: Asia

  Rustykalny piecyk w ceramicznej okładzinie: stalowy korpus, żeliwne palenisko i front. Górna płyta przystosowana do podgrzewania potraw. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: biszkoptowym, beżowym i bordowym

  Więcej: Asia
 15. Giulia
  
  Nazwa wkładu: Giulia

  Pełen gracji piecyk o tradycyjnej stylistyce z paleniskiem szamotowym. Dostępny w kolorach miodowym i bordo. Pod paleniskiem praktyczna półeczka na drewno.

  Więcej: Giulia
 16. Vanity
  
  Nazwa wkładu: Vanity

  Evolution Line: nowa kolekcja piecyków na drewno: płyty boczne i górna płyta ze steatytu. Drzwiczki żewline, palenisko z ecokeram. Możliwość rozprowadzenia powietrza do ogrzania pomieszczeń przyległych.

  Więcej: Vanity
 17. Elite
  
  Nazwa wkładu: Elite

  Evolution Line: nowa kolekcja piecyków na drewno: stalowe płyty boczne, górna płyta i wstawki z szarej ceramiki. Drzwiczki żewline, palenisko z ecokeram. Możliwość rozprowadzenia powietrza do ogrzania pomieszczeń przyległych.

  Więcej: Elite
 18. Chic
  
  Nazwa wkładu: Chic

  Evolution Line: nowa kolekcja piecyków na drewno: obudowa z dekoracyjnej ceramiki w kolorach czerwonym, miodowym lub kość słoniowa. Drzwiczki żewline, palenisko z ecokeram.

  Więcej: Chic
 19. Olympia
  
  Nazwa wkładu: Olympia

  Piecyk o stalowym korpusie z obudową ze steatytu lub stali. Palenisko wyłożone ceramiką scamolex.

  Więcej: Olympia
 20. Iris / L na drewno
  
  Nazwa wkładu: Iris / L na drewno

  Żeliwny piecyk o nowoczesnej linii. Obudowa ceramiczna w kolorach bordowym i morelowym

  Więcej: Iris / L na drewno
 21. Vogue
  
  Nazwa wkładu: Vogue

  Nowa kolekcja piecyków Stylo Line. Obudowa ze stali w kolorach ciemno szarym lub antracyt, modne palenisko o okrągłym przekroju. U dołu, pod paleniskiem wygodna kaseta na drewno. Możliwość przyłączenia wylotu spalin w górnej lub tylnej części piecyka, w zależności od wymogów instalacyjnych.

  Więcej: Vogue
 22. Elle
  
  Nazwa wkładu: Elle

  Nowa linia piecyków Stylo Line. Korpus stalowy ze wstawkami ze stali satynowanej. Palenisko z szamotu. Przeszklenie drzwiczek aż z trzech stron daje panoramiczną wizję ognia. Możliwość przyłączenia wylotu spalin w górnej lub tylnej części piecyka, w zależności od warunków instalacyjnych.

  Więcej: Elle
 23. Roller
  
  Nazwa wkładu: Roller

  Stalowy piecyk z linii Stylo Line z szamotowym paleniskiem o okrągłym przekroju. Obrotowa platforma pozwala na swobodną regulację pozycji piecyka. Korpus ze stali satynowanej.

  Więcej: Roller

Menu górne