Marco - kominki

Oferta biokominków

O naszych biokominkach

Biokominki to produkty w których paliwo jest w postaci płynnej lub żelowej. Efektem spalania takich biopaliw jest para wodna oraz niewielka ilość CO2, która jest porównywana do ilości zawartej w wydychanym przez człowieka powietrzu. Dzięki temu Biokominki nie wymagają podłączenia do komina a co zatem idzie nie emitują szkodliwych substancji, nie wytwarzają popiołu, nadają się do każdego pomieszczenia. Biokominki można zamontować lub ustawić praktycznie w dowolnym miejscu. W ten sposób pełnią często funkcję bardzo atrakcyjnego elementu dekoracyjnego wnętrz. Jest to rozwiązanie dla wszystkich którzy marzyli o niepowtarzalnym blasku i klimacie jakie tworzą kominki, ale ze względów montażowych nie mogli sobie pozwolić na założenie instalacji kominkowej.

Proponujemy Państwu ekologiczne kominki firmy Planika. Zaprojektowane są przez doskonałych, doświadczonych twórców. Ich użytkowanie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo jak i możliwość wyposażenia naszych wnętrz w piękny, elegancki i praktyczny element wystroju. Ta nowoczesna forma kominka gwarantuje, że jesienne i zimowe wieczory nabiorą wyjątkowego, klimatycznego, ciepłego nastroju.

Posiadamy duże doświadczenie w montażu kominków. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkim którzy poszukują solidnego fachowca w zakresie montażu kominków na terenie miasta Toruń i jego okolic polecamy naszą firmę i naszych specjalistów.


Menu górne