Marco - kominki

Oferta piecy

O naszych piecach

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment pieców różnych producentów. Szczególnie polecamy żeliwne produkty norweskiej firmy Jotul. Producent ten proponuje różnorodne kształty i wyjątkowy disagne.

Na Państwa uwagę zasługują również produkty firmy Edilkamin. Producent oferuje piece na dwa rodzaje paliwa: można w nich palić zarówno drewnem jak i pelletem. Jest to rozwiązanie praktyczne i oszczędne.

Piece wolnostojące polskiej firmy Hajduk cieszę się również dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Producent ten spełnia najostrzejsze europejskie normy. Produkty firmy Hajduk w wyjątkowo estetyczny sposób komponują się z każdym wnętrzem. Posiadamy również piece firmy Supra. Wysoką jakość ich produktów gwarantuje długoletnie doświadczenie zdobywane od 1878 roku. Są to urządzenia grzewcze na drewno odpowiadające wszystkim najpopularniejszym potrzebom naszych Klientów.

Oferujemy Państwu również piece obrotowe firmy M-disign. Obrotowe palenisko, które można obrócić o 360 stopni oraz możliwość zamieszczenia go na każdej wysokości pozwala na nietypowe i zaskakujące rozwiązania.

Każdy zakupiony u nas produkt dostarczymy i zamontujemy na terenie miasta Toruń i całej okolicy.


Menu górne