Marco - kominki

Supra
 1. Trivik
  
  Nazwa wkładu: Trivik

  Piec wolnostojący Trivik.

  Więcej: Trivik
 2. Tomera
  
  Nazwa wkładu: Tomera

  Piec wolnostojący Supra TOMERA.

  Więcej: Tomera
 3. Titan
  
  Nazwa wkładu: Titan

  Titan to nowoczesny piec wykonany z szarego żeliwa, oferujący szeroką wizję ognia i podparty zintegrowaną stopą.

  Więcej: Titan
 4. Spirit Screen
  
  Nazwa wkładu: Spirit Screen

  Piec wolnostojścy Spirit Screen.

  Więcej: Spirit Screen
 5. Rock Screen
  
  Nazwa wkładu: Rock Screen

  Piec wolnostojący Supra ROCK SCREEN

  Więcej: Rock Screen
 6. Quattro
  
  Nazwa wkładu: Quattro

  Quattro to nowoczesny stalowy piec oferujący dwustronną wizję ognia i wyposażony w przyłącze powietrza zewnętrznego.

  Więcej: Quattro
 7. Persee
  
  Nazwa wkładu: Persee

  Piec wolnostojący PERSEE.

  Więcej: Persee
 8. Peak
  
  Nazwa wkładu: Peak

  Peak to nowoczesny stalowo-żeliwny piec ze zintegrowanym otwartym pojemnikiem na drewno. Komorę spalania i drzwiczki wykonano z żeliwa.

  Więcej: Peak
 9. Darios
  
  Nazwa wkładu: Darios

  Darios to nowoczesny stalowy piec o zaokrąglonych kształtach, wyposażony w przyłącze powietrza zewnętrznego i wnękę na drewno.

  Więcej: Darios
 10. Britania
  
  Nazwa wkładu: Britania

  Piec wolnostojący BRITANIA.

  Więcej: Britania
 11. Rockatan
  
  Nazwa wkładu: Rockatan

  ROCKATAN Piec na drewno.

  Więcej: Rockatan
 12. Black screen
  
  Nazwa wkładu: Black screen

  Skuteczność pieca połączona z zaletami kominka. Elegancja i komfort użytkowania. Fasada całkowicie oszklona. Nowoczesna estetyka zewnętrzna. Wersja podwieszana lub z podstawą

  Więcej: Black screen
 13. Vallauris 2
  
  Nazwa wkładu: Vallauris 2

  Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 11kW ogrzewa powierzchnię 110 m?, wykonany jest z żeliwa i stali, waży 205kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym.

  Więcej: Vallauris 2
 14. Louisiane 3
  
  Nazwa wkładu: Louisiane 3

  Pieco-kominek LOUISIANE wolno stojący z wnętrzem żeliwnym, opalany drewnem. Drzwiczki otwierane do boku z płaską szybą. Dwie możliwości montażu jako piec lub jako kominek z maskownicą rury. Możliwość podłączenia od tyłu lub od góry.

  Więcej: Louisiane 3
 15. Elodie 4
  
  Nazwa wkładu: Elodie 4

  Pieco-kominek ELODIE 4 wolno stojący z wnętrzem żeliwnym, opalany drewnem. Drzwiczki otwierane do boku z płaską szybą. Ogień ciągły, oznaczający, że żar będzie się utrzymywał przez 10 godzin.

  Więcej: Elodie 4
 16. Antibia
  
  Nazwa wkładu: Antibia

  Pieco-kominek ANTIBIA wolno stojący z wnętrzem żeliwnym, opalany drewnem. Drzwiczki otwierane do boku z półokrągłą szybą. Zaokrąglony kształt i wizja ognia

  Więcej: Antibia
 17. Victoria
  
  Nazwa wkładu: Victoria

  Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 9kW, waży 150kg. Cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Średnica wylotu spalin to 150mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest u góry.

  Więcej: Victoria
 18. Ontario 3
  
  Nazwa wkładu: Ontario 3

  Piec wolno stojący ONTARIO 3 stalowa obudowa, żeliwo w kolorze szarym, boki z nierdzewnej stali lub w kolorze kości słoniowej, podgrzewacz wykonany z kamiennych płyt, chromowana rączka i gałka regulacji, pojemnik na drewno. Posiada wnętrze szamotowe, bardzo dużą wizję ognia z systemem czystej szyby.

  Więcej: Ontario 3
 19. Montana Ollaire
  
  Nazwa wkładu: Montana Ollaire

  Piec wolno stojący MONTANA stalowa obudowa, żeliwo w kolorze szarym, boki pokryte kamiennymi płytami, podgrzewacz wykonany z kamiennych płyt, półokrągły front, szyba i drzwi, półokrągły pojemnik na drewno z popielnikiem.

  Więcej: Montana Ollaire
 20. Florida
  
  Nazwa wkładu: Florida

  Piec wolno stojący FLORIDA opalany drewnem, posiada wnętrze szamotowe, system czystej szyby, podgrzewacz do dań, wnękę na drewno. Drzwi otwierane do boku z płaską szybą, wmontowany ruszt obrotowy, ułatwiający usuwanie popiołu.

  Więcej: Florida
 21. Dakota 2
  
  Nazwa wkładu: Dakota 2

  Piec wolno stojący DAKOTA 2 stalowa obudowa, żeliwo w kolorze szarym, półokrągłe boki szare lub kość słoniowa, półokrągła szyba i drzwi, pojemnik na drewno. Posiada wnętrze szamotowe, system czystej szyby.

  Więcej: Dakota 2
 22. Bristol
  
  Nazwa wkładu: Bristol

  Pieco-kominek BRISTOL wolno stojący z wnętrzem żeliwnym, opalany drewnem. Drzwiczki otwierane do boku z płaską szybą. Nie nagrzewający się uchwyt.

  Więcej: Bristol
 23. Orlando 2 Ollaire
  
  Nazwa wkładu: Orlando 2 Ollaire

  Piec wolno stojący ORLANDO stalowa obudowa, żeliwo w kolorze szarym, półokrągły boczny panel w kolorze zielonym lub szarym, płaski front, szyba i drzwi, pojemnik na drewno.

  Więcej: Orlando 2 Ollaire
 24. Orlando 2
  
  Nazwa wkładu: Orlando 2

  Piec wolno stojący ORLANDO stalowa obudowa, żeliwo w kolorze szarym, półokrągły boczny panel w kolorze zielonym lub szarym, płaski front, szyba i drzwi, pojemnik na drewno.

  Więcej: Orlando 2
 25. Oslo
  
  Nazwa wkładu: Oslo

  Piec wolno stojący OSLO posiada wnętrze szamotowe, fasada i łuk z żeliwa. System czystej szyby, wnękę na drewno. Podgrzewacz do dań. Płaska szyba z drzwiczkami otwieranymi na bok.

  Więcej: Oslo
 26. Isoard
  
  Nazwa wkładu: Isoard

  Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 7kW, wykonany jest z żeliwa, waży 105kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym.

  Więcej: Isoard
 27. Artis
  
  Nazwa wkładu: Artis

  Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 7kW ogrzewa powierzchnię 90 m?, wykonany jest z żeliwa, waży 110kg.

  Więcej: Artis
 28. Vercors
  
  Nazwa wkładu: Vercors

  Piec wolno stojący VERCORS posiada system czystej szyby, wnętrze żeliwne, drzwiczki załadunkowe z przodu i z boku. Ogień ciągły oznaczający, że żar utrzymuje się ponad 10 godzin, nie nagrzewający się uchwyt.

  Więcej: Vercors
 29. Selestat 2
  
  Nazwa wkładu: Selestat 2

  Piec wolno stojący SELESTAT 2 wykonany z żeliwa, żeliwna komora spalania, żeliwna obudowa, opalany drewnem, podwójne spalanie

  Więcej: Selestat 2
 30. Everest
  
  Nazwa wkładu: Everest

  Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 13kW ogrzewa powierzchnię 140 m?, wykonany jest z żeliwa, waży 166kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym.

  Więcej: Everest
 31. Chatenois
  
  Nazwa wkładu: Chatenois

  Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 9kW, wykonany jest z żeliwa, waży 134kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo.

  Więcej: Chatenois
 32. Alsace 3
  
  Nazwa wkładu: Alsace 3

  Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 9kW, wykonany jest z żeliwa, waży 125kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo.

  Więcej: Alsace 3

Menu górne