Marco - kominki

Louisiane 3


Nazwa wkładu: Louisiane 3
Nazwa wkładu: Louisiane 3
Nazwa wkładu: Louisiane 3

Rodzaj: Piec na drewno

Pieco-kominek LOUISIANE wolno stojący z wnętrzem żeliwnym, opalany drewnem. Drzwiczki otwierane do boku z płaską szybą. Dwie możliwości montażu jako piec lub jako kominek z maskownicą rury. Możliwość podłączenia od tyłu lub od góry. Ogień ciągły, oznaczający, że żar będzie się utrzymywał przez 10 godzin. System czysta szyba zapobiegający brudzeniu się szyby. Ruszt obrotowy z możliwością przesunięcia. Podwójne spalanie.

Skuteczność pieca połączona z zaletami kominka. Elegancja i komfort użytkowania. Fasada zaokrąglona, stalowa w kolorze kości słoniowej, bordowa, czarna lub srebrna.
Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 9kW ogrzewa powierzchnię 100 m?, wykonany jest z żeliwa i stali, waży 224kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 150mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest z tyłu i u góry. Piec wolno stojący LOUISIANE opalany jest drewnem.

Rozmiary pieca wolno stojącego LOUISIANE są następujące: szerokość całkowita - 681mm; wysokość całkowita - 1133mm; głębkość - 579mm. Piec wolno stojący LOUISIANE charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 40cm.

Dane techniczne:

Moc: 9 kW
Powierzchnia ogrzewania: 100 m?
Spalanie: ciągłe
Materiał opałowy: drewno
Szyba: płaska
Szerokość całkowita: 681 mm
Wysokość całkowita: 1133 mm
Głębokość całkowita: 579 mm
Styl: nowoczesny
Waga: 224 kg
Materiał: żeliwo i stal
Długość polan (drewna): 40 cm
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 150 mm
Wylot spalin: tył i góra

Menu górne