Marco - kominki

Black screen


Nazwa wkładu: Black screen
Nazwa wkładu: Black screen
Nazwa wkładu: Black screen

Rodzaj: Piec na drewno

Pieco-kominek BLACK SCREEN wolno stojący z wnętrzem żeliwnym, opalany drewnem. Drzwiczki otwierane do boku z płaską szybą. Podwójne spalanie.
Ogień ciągły, oznaczający, że żar będzie się utrzymywał przez 10 godzin. System czysta szyba zapobiegający brudzeniu się szyby.

Skuteczność pieca połączona z zaletami kominka. Elegancja i komfort użytkowania. Fasada całkowicie oszklona. Nowoczesna estetyka zewnętrzna. Wersja podwieszana lub z podstawą.
Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 10kW ogrzewa powierzchnię 120 m?, wykonany jest z żeliwa, waży 190kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 150mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest u góry. Piec wolno stojący BLACK SCREEN opalany jest drewnem.

Rozmiary pieca wolno stojącego BLACK SCREEN są następujące: szerokość całkowita - 939mm; wysokość całkowita - 3000mm; głębkość - 590mm. Piec wolno stojący BLACK SCREEN charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 58cm.

Dane techniczne:

Moc: 10 kW
Powierzchnia ogrzewania: 120 m?
Spalanie: ciągłe
Materiał opałowy: drewno
Szyba: płaska
Szerokość całkowita: 939 mm
Wysokość całkowita: 3000 mm
Głębokość całkowita: 590 mm
Styl: nowoczesny
Waga: 190 kg
Materiał: żeliwo
Długość polan (drewna): 58 cm
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 150 mm
Wylot spalin: góra

Menu górne