Marco - kominki

Artis


Nazwa wkładu: Artis
Nazwa wkładu: Artis

Rodzaj: Piec na drewno

Piec wolno stojący ARTIS z wnętrzem żeliwnym. Opalany jest drewnem. Posiada wnętrze szamotowe, system czystej szyby, wnękę na drewno. Drzwi otwierane do boku z płaską szybą. Pojemny popielnik, wmontowany obrotowy ruszt ułatwiający usuwanie popiołu. Ogień ciągły oznaczający, że żar będzie się utrzymywał do 10h. Boki pieca występują w kolorze kości słoniowej, bordowym, szarym, niebieskim.
Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 7kW ogrzewa powierzchnię 90 m?, wykonany jest z żeliwa, waży 110kg. Szyba ma kształt płaski, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 120mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest z tyłu. Piec wolno stojący ARTIS opalany jest drewnem.

Rozmiary pieca wolno stojącego ARTIS są następujące: szerokość całkowita - 625mm; wysokość całkowita - 950mm; głębkość - 440mm. Piec wolno stojący ARTIS charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 40cm.

Dane techniczne:

Moc: 7 kW
Powierzchnia ogrzewania: 90 m?
Spalanie: ciągłe
Materiał opałowy: drewno
Szyba: płaska
Szerokość całkowita: 625 mm
Wysokość całkowita: 950 mm
Głębokość całkowita: 440 mm
Styl: nowoczesny
Waga: 110 kg
Materiał: żeliwo
Długość polan (drewna): 40 cm
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 120 mm
Wylot spalin: tył

Menu górne