Marco - kominki

Antibia


Nazwa wkładu: Antibia
Nazwa wkładu: Antibia
Nazwa wkładu: Antibia

Rodzaj: Piec na drewno

Pieco-kominek ANTIBIA wolno stojący z wnętrzem żeliwnym, opalany drewnem. Drzwiczki otwierane do boku z półokrągłą szybą. Zaokrąglony kształt i wizja ognia. Możliwość bezpośredniego podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz od tyłu bądź od góry. Ogień ciągły, oznaczający, że żar będzie się utrzymywał przez 10 godzin. System czysta szyba zapobiegający brudzeniu się szyby. Skuteczność pieca połączona z zaletami kominka. Elegancja i komfort użytkowania. Fasada w trzech kolorach: bordowym, kość słoniowa i inox.
Piec wolno stojący, powietrzny o mocy 8kW ogrzewa powierzchnię 120 m?, wykonany jest z żeliwa i stali, waży 230kg. Szyba ma kształt panoramiczny, a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 180mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest z tyłu. Piec wolno stojący ANTIBIA opalany jest drewnem.

Rozmiary pieca wolno stojącego ANTIBIA są następujące: szerokość całkowita - 829mm; wysokość całkowita - 1676mm; głębkość - 587mm.

Urządzenie cechuje wysoka sprawność energetyczna: 75.50% . Piec wolno stojący ANTIBIA charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Powietrze do spalania pobierane jest z zewnątrz, a załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 50cm.

Dane techniczne:

Moc: 8 kW
Sprawność: 75.50 %
Powierzchnia ogrzewania: 120 m?
Spalanie: ciągłe
Materiał opałowy: drewno
Szyba: panoramiczna
Szerokość całkowita: 829 mm
Wysokość całkowita: 1676 mm
Głębokość całkowita: 587 mm
Styl: nowoczesny
Waga: 230 kg
Materiał: żeliwo i stal
Powietrze do spalania: z zewnątrz
Długość polan (drewna): 50 cm
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 180 mm
Wylot spalin: tył

Menu górne