Marco - kominki

HOTBOX


Nazwa wkładu: HOTBOX

Najprostszy sposób na efektowny kominek w Twoim domu. Tchnij nowe życie w swój stary kominek.

 HotBox to rewolucyjny kominek na bioalkohol oferujący zarówno nową funkcjonalność starym paleniskom, tradycyjnym kominkom, jak i pozwalając na prawdziwy ogień w miejscach na ogół niedostępnych. Wystarczy wstawić wkład kominkowy do istniejącego już kominka lub dopasować go do nowopowstałej zabudowy. Dzięki zaawansowanej technologii BEV (Burning Ethanol Vapours), która poprawia proces spalania i wydłuża czas palenia, do użycia HotBoxa nie wymagane są instalacje kominowe ani dodatkowa wentylacja pomieszczeń. Kominek nie wymaga również czyszczenia, ani kosztownych konserwacji.

Hotbox umożliwia korzystanie z wkładu zamiennie z użytkowaniem tradycyjnego komina, tak aby cieszyć się również z ognia opalanego drewnem. Będąc zupełnie bezwonnym i całkowicie bezpiecznym kominkiem w procesie spalania wydziela jedynie niewielką ilość H2O i CO2. Jest to doskonała opcja także dla osób mieszkających w małych apartamentach lub w blokach, gdzie niemożliwym jest zainstalowanie tradycyjnego komina.

Biokominek wyposażony został w liczne czujniki bezpieczeństwa, m.in.
w czujnik przelania i temperatury. Pozwala na swobodną i łatwą regulację płomienia za sprawą zaawansowanej elektroniki oraz panelu sterowania.
HotBox dopasowuje się idealnie.

 

DANE TECHNICZNE
Wymiary (W x H x D) : 540 mm x 209 mm x 332 mm
Pojemność: 2,5 L
Czas palenia: 2,5 - 5 h
Moc cieplna: 3,3 - 5,6 kW
Waga: 11,5 kg
Minimalny rozmiar pokoju: 118 m3
Optional Set 1: 
Decorative Grate - powder-coated steel
Optional Set 2:
Glass Shield - hardened glass, Grill - stainless steel, 3 x Billets - ceramic

 


Menu górne