Marco - kominki

PRIMEFIRE


Nazwa wkładu: PRIMEFIRE

Dopasuj biokominek do swoich pomysłów

 

Posiadanie kominka przestało już być nieosiągalnym marzeniem. Stawiając sobie za cel stworzenie kominka prostego w instalacji, Planika zaprojektowała PrimeFire.

Oparty na opatentowanej technologii BEV (Burning Ethanol Vapours), ogień PrimeFire całkowicie pozbawiony jest dymu i zapachu. To właśnie brak konieczności podłączenia komina czy dodatkowej wentylacji sprawia, że możliwości aranżacji są ogromne. To, czy produkt zostanie umieszczony w ścianie czy zabudowany w meblu, pozostaje jedynie kwestią wyobraźni.

Ogromnym atutem PrimeFire stała się również jego intuicyjna obsługa. Zastosowany panel sterowania pozwala na uruchomienie ognia za pomocą jednego przycisku. W prosty sposób można również regulować wielkość płomieni. PrimeFire wyposażony został w liczne czujniki bezpieczeństwa, m.in. czujniki temperatury oraz wbudowane wentylatory, dzięki którym korzystanie z biokominka jest niezwykle komfortowe. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, PrimeFire posiada również specjalny mechanizm zabezpieczający przed włączeniem urządzenia przez dziecko.

PrimeFire jest rewolucyjnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie wprowadzić magnetyczną atmosferę ognia we własnym domu. Teraz jest to możliwe na wyciągnięcie ręki.

DANE TECHNICZNE
Wymiary (W x H x D) : 700 mm x 139 mm x 245 mm
Pojemność: 2,5 L
Czas palenia: 3,5 ? 4,5 h
Moc cieplna: 2,5 - 3,9 kW
Waga: 11 kg
Minimalny rozmiar pokoju: 82 m3

 


Menu górne